Tel: (0216) 316 7161

Adres: Alemdağ Cad. Atlas Sok. No: 3 75 Yıl Ticaret Lisesi İstiklal Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Özel Atlas Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Gamsız Sokak) yer alıyor. Özel Atlas Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Atlas Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Atlas Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Atlas Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Atlas Hastanesi

0 görüş var

Özel Atlas Hastanesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Özel Atlas Hastanesi
İstiklal Mah.Gamsız Sokak, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 316 7161 Özel Atlas Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Atlas Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...