Tel: (0242) 310 9292

Adres: Yıldız Mahallesi, Çakırlar Caddesi, No: 19, Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Özel An-Deva Yıldız Hastanesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde yer alıyor. Özel An-Deva Yıldız Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel An-Deva Yıldız Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel An-Deva Yıldız Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel An-Deva Yıldız Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel An-Deva Yıldız Hastanesi

0 görüş var

Özel An-Deva Yıldız Hastanesi adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Özel An-Deva Yıldız Hastanesi
, Muratpaşa, Antalya.
+90(0242) 310 9292 Özel An-Deva Yıldız Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel An-Deva Yıldız Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...