Tel: (0264) 289 2222

Adres: Bahçelievler Mh. Limonlu Sok. No:20 Serdivan, Merkez, , Sakarya, Türkiye


Özel Altınova Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Limonlu Sokak) yer alıyor. Özel Altınova Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Altınova Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Altınova Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Altınova Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Altınova Hastanesi

0 görüş var

Özel Altınova Hastanesi adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Özel Altınova Hastanesi
Bahçelievler Mah.Limonlu Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 289 2222 Özel Altınova Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Altınova Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...