Tel: (0212) 627 1080

Adres: Atatürk Cad. No: 54 Merkez (Alibeyköy) Mh. Alibeyköy Eyüp, , İstanbul, Türkiye


Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Alibeyköy Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital

1 görüş var

  • özel hastanede ilkdefa kıredikartı geçmediğini siz hstanenizde görmedim sizin için kayıpdır

    Misafir, 04.12.2013 11:29:00

Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital
Alibeyköy Mah.Atatürk Caddesi, Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 627 1080 Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital

Aşağıdaki formu kullanarak Özel (Alibeyköy) Eyüp Haliç Hospital ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...