Tel: (0212) 555 6199

Adres: Köşkler Sok. Eski Londra Asfaltı No: 1 Gökkuşak Koleji Haznedar Mh. Güngören, , İstanbul, Türkiye


Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Haznedar Mah. mahallesinde (Köşkler Sokak) yer alıyor. Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Devlete bağlı olmak şartı ile anaokulu kreş çocuk yuvası özel ilköğretim lise ve öğretimle ilgili eğitim ve öğretim tesisleri açmak işletmek devralmak kiralamak kiraya vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

0 görüş var

Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Haznedar Mah.Köşkler Sokak, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 555 6199 Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...