Özel Akut Kalp Damar Hastanesi logo

Tel: (0232) 220 3900

Adres: Dokuz Eylül Mh. 343 / 1. Sokak, No: 6, Gaziemir, İzmir, Türkiye


Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, İzmir ili Gaziemir ilçesinin Dokuz Eylül Mah. mahallesinde (343/1. Sokak) yer alıyor. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Günler öncesinden telefon ile randevu almama rağmen dr selma hanımın sekreteri hangi kritere göre hasta alıyorsa ????? Bir saat beklememe rağmen sırada birçok kişi olduğunu söyleyen sekreter bence farklı bir sektörde olmalı sağlık veya hizmet değil.tavsiye üzerine geldiğim hastanenize asla Birdaha gelmeyi ve tavsiye etmeyide dusunmuyorum....

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Akut Kalp Damar Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Akut Kalp Damar Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Akut Kalp Damar Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...