Tel: (0312) 416 5050

Adres: Akay Cd. No:4 Kavaklıdere, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Özel Akay Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kavaklıdere Mah. mahallesinde (Akay Caddesi) yer alıyor. Özel Akay Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Akay Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Akay Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Akay Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Akay Hastanesi

1 görüş var

  • akay hastanesı nın sağlık acısından başarılarını cok ıyı buluyorum bır ozel hastane de olması gereken her seyı bunyesınde bulunduruyor,tebkık ederım. Acaba ıl dışında hızmetlerınızı sürdürmek ıstemezmısınız,bır kolunuzun da TRABZONda olması cok ıyı olacaktık ,burdakı ozel hastaneler sağlık ocağı ayarında sızın gıbı buyuk bır sağlık kurulusunun ılımızde de hızmet vermesı mumkun olabılır.,eger dusunursenız hastane yerı ıcın mevcut olan yerlerı degerlendırebılırız..

    Misafir, 10.04.2014 09:54:00

Özel Akay Hastanesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Özel Akay Hastanesi
Kavaklıdere Mah.Akay Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 416 5050 Özel Akay Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Akay Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...