Tel: (0472) 215 7171

Adres: Fırat Mh. Erzurum Cd. No:252 Ağrı Merkez, Merkez, , Ağrı, Türkiye


Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi, Ağrı ili Ağrı Merkez ilçesinin Abide Mah. mahallesinde (Erzurum Blv) yer alıyor. Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi

0 görüş var

Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi
Abide Mah.Erzurum Blv, Ağrı Merkez, Ağrı.
+90(0472) 215 7171 Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Ağrı Ortadoğu Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...