Tel: (0224) 714 8550

Adres: Ankara Yolu Yenişehir Kavşağı, İnegöl, Bursa, Türkiye


Özdilek İnegöl, Bursa ili İnegöl ilçesinde yer alıyor. Özdilek İnegöl yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özdilek İnegöl nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Hem İnegöl ve çevresindeki yerleşim birimleri için hem de seyahat edenler için keyifli alışveriş ve dinlenme merkezidir. Onbinlerce ürünün satışa sunulduğu marketi, kafe-Restoran kısmı ve çocuklar için Starpark eğlence merkezi ve uzmanlar denetiminde hizmet veren ücretsiz çocuk bakım-oyun odası bulunmaktadır.

Toplam kapalı alan: 5. 000 m2
Personel sayısı: 135
Hizmet verilen saatler: 09: 00-24: 00


0 görüş var

    Özdilek İnegöl
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özdilek İnegöl nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özdilek İnegöl konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özdilek İnegöl

Aşağıdaki formu kullanarak Özdilek İnegöl ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...