Tel: (0216) 387 0288

Adres: Atalar Caddesi. Bingöl Sokak No: 2 / A İstanbul, Türkiye


Özdemir İnşaat, İstanbul ili Kartal ilçesinin Petrol-iş Mah. mahallesinde (Atalar Caddesi) yer alıyor. Özdemir İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özdemir İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

her türlü boya,kartonpiyer,su,doğalgaz,parke,minarel sıva,seramik,kara sıva,ince sıva,çatı izalasyon,ses ve ısı izalasyonu,asma tavan.


0 görüş var

    Özdemir İnşaat
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özdemir İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özdemir İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özdemir İnşaat

Aşağıdaki formu kullanarak Özdemir İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...