Tel: (0212) 522 1747

Adres: Sururi Mah: Direkli Han Sok. Ambarcı İş Merkezi No: 38 Yeşildirek / Fatih , İstanbul, Türkiye


Toptan Gömlek.com, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde (Hoca Hanı Sokak) yer alıyor. Toptan Gömlek.com yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Toptan Gömlek.com nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

TOPTAN GÖMLEK DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ !

Gömlek Üretiminde 20 yılı aşkın bir tecrübe ile yoluna devam eden firmamız her geçen gün büyüyen yapısı ile toptan gömlek alanında sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Firmamız şu an itibari ile klasik gömlek, spor gömlek, dacron gömlek, keten gömlek üretimi yapmaktadır.

Bizi seçen ve bizimle iş ortağı olan tüm kişi ve firmalara şükranlarımızı sunarız.

ÖZAY GROUP


Aşağıdaki haritayı kullanarak Toptan Gömlek.com nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Toptan Gömlek.com konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Toptan Gömlek.com

Aşağıdaki formu kullanarak Toptan Gömlek.com ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...