Tel: (0212) 634 9051

Adres: Fevzi Çakmak Mh. 2 / 1. Sokak, No: 3, Eda Apartmanı, D: 2, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Öz Yılmazlar Hafriyat, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (2-1. Sokak) yer alıyor. Öz Yılmazlar Hafriyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öz Yılmazlar Hafriyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında her türlü hafriyat işlerini yapabilir. Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayri menkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayri menkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon yola terk hibe bağış alım satım işler ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve aynı zamanda her türlü gayrimenkulleri üçüncü kişilere ipotek ettirebilir. Gerek kendisi gerekse de 3. gerçek ve/veya tüzel kişiler lehine olmak üzere gerek kendisi gerekse de 3. gerçek ve/veya tüzel kişi/kişilerin kullandıkları ve/veya kullanacakları kredilerin ve/veya doğmuş ve/veya doğacak borçlarının teminatını teşkil etmek üzere şirket adına kayıtlı taşınmazları ipotek olarak verebilir rehin ile sınırlandırabilir serbest dereceden istifade hakkı tanıyabilr ve 29. 1. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Öz Yılmazlar Hafriyat
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öz Yılmazlar Hafriyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öz Yılmazlar Hafriyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öz Yılmazlar Hafriyat

Aşağıdaki formu kullanarak Öz Yılmazlar Hafriyat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...