yazdır
 • Nereye: Öz Yılmazlar Hafriyat adresine

Öz Yılmazlar Hafriyat hakkında

Öz Yılmazlar Hafriyat İnşaat Otomotiv ve Toplu Taşımacılık Limited Şirketi, Yurt içinde ve yurt dışında her türlü hafriyat işlerini yapabilir. Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayri menkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayri menkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon yola terk hibe bağış alım satım işler ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve aynı zamanda her türlü gayrimenkulleri üçüncü kişilere ipotek ettirebilir. Gerek kendisi gerekse de 3. gerçek ve/veya tüzel kişiler lehine olmak üzere gerek kendisi gerekse de 3. gerçek ve/veya tüzel kişi/kişilerin kullandıkları ve/veya kullanacakları kredilerin ve/veya doğmuş ve/veya doğacak borçlarının teminatını teşkil etmek üzere şirket adına kayıtlı taşınmazları ipotek olarak verebilir rehin ile sınırlandırabilir serbest dereceden istifade hakkı tanıyabilr ve 29. 1. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler,

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Öz Yılmazlar Hafriyat için Görüşler

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  YıkımHafriyat

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar