Tel: (0216) 316 7911

Adres: Taşdelen Kirazlıdere Mah. Havacılar Cad. No:1 Çekmeköy, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 16 senedir faal

Öz Yılmazlar Otomotiv İnşaat Ticaret, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin Kirazlıdere Mah. mahallesinde yer alıyor.

Her türlü inşaat taahhüt ileri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirket maksat ve konusunun tahakkuku için her türlü gayrimenkul ve menkul malları satın alır, satar, kiraya verir üçüncü şahıslardan kiralar rehin ve ipotek eder. Bunlar üzerinde her şekilde tasarrufi ve iltizami muamelelerde bulunur. Şirket ve menfaatlerinin korunması için üçüncü şahıslardan ipotek alır ve fek eder. Şirket taşınmazlarını gerek şirketin gerekse üçüncü şahıs ve şirketlerin bankalardan alacağı kredilerin borçların teminatını teşkil etmek üzere ipotek verebilir ve 1. 2. 2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Öz Yılmazlar Otomotiv İnşaat Ticaret ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...