Tel: (0212) 428 5568

Adres: Fevzi Çakmak Cad. No: 12 Esenyurt Mh. Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Saadetdere Mah. mahallesinde (Fevzi Çakmak Caddesi) yer alıyor. Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

metal ahşap cam seramik porselen taş mum plastik kağıt polyester bez ve deriden mamul olmak üzere her türlü turistik ve hediyelik eşya alım satımı ithalatı ve ihracatını yapmak ve 19. 9. 2007 tarihinde tescil edilen Büyükçekmece 8. noterliğince 17. 9. 2007 tarih 12187 sayı ile onaylı tescil talepnamesinde yazılı olan işler

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı

0 görüş var

Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı
Saadetdere Mah.Fevzi Çakmak Caddesi, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 428 5568 Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı

Aşağıdaki formu kullanarak Öz Tahtakale Ucuzluk Pazarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...