Tel: (0212) 482 5958

Adres: Çifte Havuzlar Yolu Mutlu Aksu San Sit. No: 105 Bayrampaşa İst İstanbul, Türkiye


Öz Mayda İplik ' Gipe İmalatı ve Likra Satışı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Çiftehavuzlar Sokak) yer alıyor. Öz Mayda İplik ' Gipe İmalatı ve Likra Satışı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öz Mayda İplik ' Gipe İmalatı ve Likra Satışı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Öz Mayda İplik ' Gipe İmalatı ve Likra Satışı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öz Mayda İplik ' Gipe İmalatı ve Likra Satışı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öz Mayda İplik ' Gipe İmalatı ve Likra Satışı

Aşağıdaki formu kullanarak Öz Mayda İplik ' Gipe İmalatı ve Likra Satışı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...