Tel: (0212) 673 4111

Adres: Oto Center Galericiler Sit. No: 1 Milliyet Gazetesi ve Matbaacılar Sitesi P Blok Yüzüncüyıl Mh. Yüzyıl Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Öz Bayraklar Otomotiv, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde (11. Yol Sokak) yer alıyor. Öz Bayraklar Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öz Bayraklar Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öz Bayraklar Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öz Bayraklar Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öz Bayraklar Otomotiv

0 görüş var

Öz Bayraklar Otomotiv adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Öz Bayraklar Otomotiv
100. Yıl Mah.11. Yol Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 673 4111 Öz Bayraklar Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Öz Bayraklar Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...