Tel: (0216) 345 3939

Adres: Dr. Esat Işık Cad. No: 15 Moda Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Oyun Atölyesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Dr. Esat Işık Cadde) yer alıyor. Oyun Atölyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oyun Atölyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oyun Atölyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oyun Atölyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oyun Atölyesi

0 görüş var

Oyun Atölyesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Oyun Atölyesi
Caferağa Mah.Dr. Esat Işık Cadde, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 345 3939 Oyun Atölyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Oyun Atölyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...