Tel: (0212) 409 0909

Adres: Osmaniye Mh. E-5 Çırpıcı Yan Yol Caddesi, No: 1-3, Merter, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Otomol, Merter, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde (E-5 Yanyolu) yer alıyor. Otomol, Merter yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Otomol, Merter nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ev tekstil ürünlerinin bahçe mobilya ve dekorasyon ürünlerini ev mobilyası ürünleri ev alet ve gereçlerini hediyelik eşya elektronik eşya ve türevlerini ve bunlar için gerekli olan tüm yan ürünlerini ve benzeri bilimum toptan ve perakende alım ve satımına konu olan tüm malları toptan ve perakende alıp satmak, her türlü ev tekstil ürünlerini, bahçe mobilya ve dekorasyon ürünlerini, ev mobilyası ürünlerini, ev alet ve gereçlerini, hediyelik eşya, elektronik eşya ve türevlerini ve bunlar için gerekli olan tüm yan ürünlerini ve benzeri bilumum toptan ve perakende alım ve satımına konu olan tüm malların ithalatını ve ihracatını yapmak, taahhüt etmek ve 13. 4. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


3 görüş var

  Otomol, Merter
  Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 18 puan aldı.
 • Kesinlikle gidilesi bir yerdir. Envai çeşit araç bulunmaktadır. Ayrıca çok profesyonel ekipleri var. Duyduğuma göre Borusan Otomotiv Yetkili Servisi olmuş.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • otomoldan araç kiralama yapıcam ama bana nasıl yardımcı olursunuz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Eski ulusoy garajının bulunduğu yerdedir. Zeytinburnu metro istasyonunun hemen bitişiğindedir.

  4/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Otomol, Merter nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Otomol, Merter konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Otomol, Merter

Aşağıdaki formu kullanarak Otomol, Merter ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...