Tel: (0212) 531 3006

Adres: Aktar Kerim Sok. No: 25/1 Shell Benzinlik Karşısı Kariye Mh. Edirnekapı Fatih, , İstanbul, Türkiye


Oto Edirnekapı, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Oto Edirnekapı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oto Edirnekapı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü nakil vasıtasına ait yedek parçanın alımı, satımı, ithalatı, ihracatı ve imalatını yapmak Kamu ve özel hukuk tüzel kişileri, amaçları bakımından ilgilendikleri kooperatiflerin kuruluşlarına yardımcı olabilir, önderlik edebilir ve ortak olabilirler ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oto Edirnekapı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oto Edirnekapı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oto Edirnekapı

0 görüş var

Oto Edirnekapı adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Oto Edirnekapı
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 531 3006 Oto Edirnekapı

Aşağıdaki formu kullanarak Oto Edirnekapı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...