Tel: (0212) 531 3006 veya (0212) 524 4333

Adres: Dervişali Mh. Fevzipaşa Caddesi, Aktar Kerim Sokak, No: 25 / 1, Edirnekapı, Fatih, İstanbul, Türkiye


Oto Edirnekapı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Derviş Ali Mah. mahallesinde (Aktar Kerim Sokak) yer alıyor. Oto Edirnekapı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oto Edirnekapı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü nakil vasıtasına ait yedek parçanın alımı, satımı, ithalatı, ihracatı ve imalatını yapmak Kamu ve özel hukuk tüzel kişileri, amaçları bakımından ilgilendikleri kooperatiflerin kuruluşlarına yardımcı olabilir, önderlik edebilir ve ortak olabilirler ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Oto Edirnekapı
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.
  • Fiyatlar uygun fakat hizmet ve mal kalitesi yerlerde ayrıca cok uzak

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oto Edirnekapı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oto Edirnekapı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oto Edirnekapı

Aşağıdaki formu kullanarak Oto Edirnekapı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...