Tel: (0216) 532 6780

Adres: Gündoğumu Cad. No: 1 Üsküdar Palas Pasajı Dük:39 Tavaşi Hasanağa Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Otantik Cafe & Nargile, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Otantik Cafe & Nargile yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Otantik Cafe & Nargile nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Otantik Cafe & Nargile nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Otantik Cafe & Nargile konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Otantik Cafe & Nargile

3 görüş var

  • üsküdarın en nezih ve temiz kafesi otantikten başkasını tanımam

    Misafir, 07.04.2011 03:52:00

  • gerçekden çok güzel bir mekan tavsiye ederim arkadaşlar....

    Misafir, 19.02.2011 09:51:00

  • solist eniss gercektenn mükemmell garsonlarıı canaa yakınn ortamm harikaa içkisizz olmasıı ayrıcaa süperr yanii tamm kız arkadasınlaa veyaa ailenlee vayadaa yanlızz kafaa dagıtmayaa bire birr bii ortam

    Misafir, 07.11.2010 01:54:00

Otantik Cafe & Nargile adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Otantik Cafe & Nargile
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 532 6780 Otantik Cafe & Nargile

Aşağıdaki formu kullanarak Otantik Cafe & Nargile ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...