Tel: (0212) 521 8486

Adres: Eyüp, Çebecibaşı Cd, 26-42, 34050 Defterdar, , İstanbul, Türkiye


Otakçılar Lisesi, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Defterdar Mah. mahallesinde (Çebecibaşı Caddesi) yer alıyor. Otakçılar Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Otakçılar Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Otakçılar Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Otakçılar Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Otakçılar Lisesi

0 görüş var

Otakçılar Lisesi adlı mekan, 76 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
Otakçılar Lisesi
Defterdar Mah.Çebecibaşı Caddesi, Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 521 8486 Otakçılar Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Otakçılar Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...