Tel: (0312) 354 4901

Adres: Ostim Vergi Dairesi,ahi Evran Cad. No: 1 ostim, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Ostim Vergi Dairesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ostim Mah. mahallesinde yer alıyor. Ostim Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ostim Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ostim Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ostim Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ostim Vergi Dairesi

0 görüş var

Ostim Vergi Dairesi adlı mekan, 53 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Ostim Vergi Dairesi
Ostim Mah., Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 354 4901 Ostim Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ostim Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...