Tel: (0312) 354 4901

Adres: Ahi Evran Caddesi, No: 1, Pk: 06370, Ostim, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ostim Mah. mahallesinde yer alıyor. Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 55 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.02 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...