Tel: (0312) 354 3455

Adres: 100. Yil Bulvari Sonu Çeşme, Ostim, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Ostim Mesleki Eğitim Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Ostim Mesleki Eğitim Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ostim Mesleki Eğitim Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ostim Mesleki Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ostim Mesleki Eğitim Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ostim Mesleki Eğitim Merkezi

0 görüş var

Ostim Mesleki Eğitim Merkezi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Ostim Mesleki Eğitim Merkezi
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 354 3455 Ostim Mesleki Eğitim Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Ostim Mesleki Eğitim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...