Osmanlı Tulumbacısı logo

Tel: (0262) 311 2111

Adres: Yenişehir Mahallesi, G. M. K. Bulvarı, Yahya Kaptan Yolu no : 142 İzmit , Kocaeli, Türkiye


Osmanlı Tulumbacısı, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Mintaş Sokak) yer alıyor. Osmanlı Tulumbacısı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmanlı Tulumbacısı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Osmanlı Tulumbacısı
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.
  • tatlı çeşitleriniz çok güzel olmuş.Ahududulu tatlı olurmu acaba.Denemek lazım

    3/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmanlı Tulumbacısı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmanlı Tulumbacısı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmanlı Tulumbacısı

Aşağıdaki formu kullanarak Osmanlı Tulumbacısı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...