Tel: (0216) 565 6261

Adres: Mandıra Cad. No: 151/B Yapı Kredi Koç Bank Karşısı Fikirtepe Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Osmanlı Kuyumcusu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Fikirtepe Mah. mahallesinde (Mandıra Caddesi) yer alıyor. Osmanlı Kuyumcusu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmanlı Kuyumcusu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmanlı Kuyumcusu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmanlı Kuyumcusu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmanlı Kuyumcusu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Osmanlı Kuyumcusu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...