Adres: Büyükçekmece, Bilge Sk, Dereağzı, , İstanbul, Türkiye


Osmanlı Evleri, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Dereağzı Mah. mahallesinde (Bilge Sokak) yer alıyor. Osmanlı Evleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmanlı Evleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmanlı Evleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmanlı Evleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmanlı Evleri

0 görüş var

Osmanlı Evleri adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Osmanlı Evleri
Dereağzı Mah.Bilge Sokak, Beylikdüzü, İstanbul.
Osmanlı Evleri

Aşağıdaki formu kullanarak Osmanlı Evleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...