Tel: (0212) 314 9000

Adres: Sadabad Mevkii, İmrahor Caddesi, Milli Arşiv Sitesi, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Talatpaşa Mah. mahallesinde (İmrahor Caddesi) yer alıyor. Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...