Osmaniye Bakırköy Polikliniği logo

Tel: (0212) 543 6375

Adres: Osmaniye Mh. Fabrikalar Caddesi, Cemiyet Sokak, No: 70, Osmaniye Devlet Hastanesi, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Osmaniye Bakırköy Polikliniği, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde (Fabrikalar Caddesi) yer alıyor. Osmaniye Bakırköy Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmaniye Bakırköy Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Osmaniye Bakırköy Polikliniği
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmaniye Bakırköy Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmaniye Bakırköy Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmaniye Bakırköy Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Osmaniye Bakırköy Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...