Osmangazi Belediyesi logo

Tel: (0224) 270 7000 veya 444 16 01

Adres: Santral Garaj Mh. Ulubatlı Hasan Bulvarı, No: 10, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 16200, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Osmangazi Belediyesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Çırpan Mah. mahallesinde (Kıbrıs Şehitleri Caddesi) yer alıyor. Osmangazi Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmangazi Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Osmangazi Belediyesi
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.48 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmangazi Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmangazi Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmangazi Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Osmangazi Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...