Osmangazi Belediyesi logo

Tel: (0224) 270 7000 veya 444 16 01

Adres: Santral Garaj Mh. Ulubatlı Hasan Bulvarı, No: 10, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 16200, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Osmangazi Belediyesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Çırpan Mah. mahallesinde (Kıbrıs Şehitleri Caddesi) yer alıyor. Osmangazi Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmangazi Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  Osmangazi Belediyesi
  Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.91 puan aldı.
 • Bursa osmangazi belediyesinde görev yapmakta olan sayın başkanıma saygılar sunuyorum....sevgili başkanımdan bursada yaşayan bir vatandaş sıfatıyla bir ricam olacak.....seçim öncesi yayınlanan siyasi partilerin profillerinin bursa genelinden kaldırılmasını rica ediyorum: bir türk milliyetçisi olarak her görüş ve tercihe saygım var fakat t.c yaşayan bir atatürkçü olarak bayragımın ve sevgili atamın profil resimlerini görmek istiyorum... saygılar....

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Yetkililere.. Ben Yenikaraman mah.2.Tarim sokak No:26 ta oturmaktayim.Her Şali geri dönüşümleri toplayanlar artik bizim sokağa uğramadan gidiyor bugün gördüm yan sokakta söyledim yine gelmediler..Geri dönüşüm toplayip birde zorla vermeye calisiyoruz. Birde kendi verdikleri posette olnayinxa almiyorlar.fazla isteyince de fazla vermiyorlar. Bu sorunu halletmenizi bekliyoruz. Saygilar....

  2/ 5 yıldız
  ,

 • Hamitler m. Albayrak c.ulutaşparkevleri sitesinin kuzeyindeki toprak yolun asfaltlanması, bitişikteki parkın yapılması,30 yılı dolan hamitler çöplüğünün kapatılması,sitemize şehir şebeke suyunun mesken mahiyetiyle verilmesini Saygılarımla arz ederim.

  2/ 5 yıldız
  ,

 • osmangazi belediyesinin yanında çarşamba pazarının yanındaki muhtarlığa bitişik tuvaletin çalışani parktaki kadınlara asılmakta ve chp propagandası yapmaktadır. merinos parkına eşimizle gidemeyecekmiyiz ilgilenin lütfen. bo yazının aynını valilik ve başbakanlığada yazacağım.

  15/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmangazi Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmangazi Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmangazi Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Osmangazi Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...