Tel: (0312) 272 0009

Adres: Yaşar Doğu Cad. Ünsal Sok. No: 10 Sincan, Ankara, Türkiye


Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinin Gazi Osmanpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu

0 görüş var

Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu
Gazi Osmanpaşa Mah., Sincan, Ankara.
+90(0312) 272 0009 Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...