Tel: (0312) 580 8028

Adres: Osman Gazi Mah. Aşık Paşa Cad. No: 71 Keçiören, Ankara, Türkiye


Osman Hamdibey İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinde yer alıyor. Osman Hamdibey İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osman Hamdibey İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osman Hamdibey İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osman Hamdibey İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osman Hamdibey İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • okulumuz cok güzel tek sorun sindilik kantindeki kalabalık kücük cocuklar eziliyorlar ona acil uygun cözüm teşekkürler

    Misafir, 21.09.2010 16:01:00

  • okulumuz her haliyle güzel ve eğitimi de kalitelidir

    Misafir, 04.08.2010 04:10:00

Osman Hamdibey İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Osman Hamdibey İlköğretim Okulu
, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 580 8028 Osman Hamdibey İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Osman Hamdibey İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...