Tel: (0212) 437 2094

Adres: Kocatepe Cad. No: 44/C Kocatepe Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Oses Çiğ Köfte, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (Kocatepe Caddesi) yer alıyor. Oses Çiğ Köfte yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oses Çiğ Köfte nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oses Çiğ Köfte nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oses Çiğ Köfte konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oses Çiğ Köfte

0 görüş var

Oses Çiğ Köfte adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Oses Çiğ Köfte
Kocatepe Mah.Kocatepe Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 437 2094 Oses Çiğ Köfte

Aşağıdaki formu kullanarak Oses Çiğ Köfte ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...