Tel: (0212) 631 3967

Adres: Atatürk Bulvari Cad. No: 5 Aksaray Fatih, İstanbul, Türkiye


Oruçgazi İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Oruçgazi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oruçgazi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Oruçgazi İlköğretim Okulu
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.13 puan aldı.
  • Okulunuzun demirlerine yapmış olduğunuz sac kaplamalar görüntü kirliliği teşkil etmektedir.Okuldan çok bir şantiye görümünü almıştır.Evet öğrencileriniz firar ediyor bunda haklısınız ama çözüm yanlış bende orta öğrenimimi orçgazide yaptım.bizim zamanımımızda böyle bir şey yoktu.nöbetçi öğretmen ve talebelerimiz vardı kuş uçmazdı sanırım eksiklik okulunuzun kurallarında.sac panoları çekene kadar dikenli tel ceke bilirdiniz.

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oruçgazi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oruçgazi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oruçgazi İlköğretim Okulu