Tel: (0850) 310 2195 veya (0212) 327 5470

Adres: Dereboyu Caddesi, Ambarlıdere Yolu, Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Ortaköy MMM Migros, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ortaköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Ortaköy MMM Migros yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ortaköy MMM Migros nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gıda ve diğer ihtiyaçları ve ürünleri tüketiciye uygun şartlarda sağlamaya çalışmaktır. Bunun için ürünlerin üreticilerden tüketicilere aktarılmasına kadar bunların maliyetlerine eklenen toplama, yükleme, sevkıyat, boşatma, ayırma, paketleme, pazarlama, depolama gibi hizmetlerini en ekonomik şartlarda yapmak, bozulmalarını ve değer kayıplarını önlemek, tüketiciye örnek bir pazarlama ve organizasyon ile arz etmek ve perakandecilik piyasasında faaliyet göstermek. Yurt içinde ve yurt dışında yaş meyve ve sebze dahil her çeşit gıda ve aile ihtiyaç maddelerini sinai zirai ve ticari her çeşit ürün ve hizmetleri perakende ve toptan olarak almak satmak ithal etmek ihraç etmek üretmek ürettirmek ve 12. 7. 2012 tarihinde tescil edilen genel kurul kararı ve tadil metninde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ortaköy MMM Migros nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ortaköy MMM Migros konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ortaköy MMM Migros