Tel: (0212) 227 0505

Adres: Portakal Yokuşu Cad. No: 57-59 Ortaköy - İstanbul İstanbul, Türkiye


Ortaköy Fidanlığı, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ortaköy Mah. mahallesinde (Şıracı Sokak) yer alıyor. Ortaköy Fidanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ortaköy Fidanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ortaköy Fidanlığı
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ortaköy Fidanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ortaköy Fidanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ortaköy Fidanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ortaköy Fidanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...