Tel: (0216) 459 5400

Adres: Fatih Cad. Atilla Sok. No: 8 Cevizli Mh. Küçükbakkalköy Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Orsep İnşaat, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Atilla Sokak) yer alıyor. Orsep İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orsep İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Turizm amaçlı yat taşımacılığı ve deniz taşımacılığı yapmak ile tüm hava, kara, deniz araçlarını satın almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve 26. 1. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orsep İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orsep İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orsep İnşaat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Orsep İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...