Tel: (0232) 365 5028

Adres: Örnekköy Polis Karakolu, Karşıyaka, 35520 İmbatlı, , İzmir, Türkiye


Örnekköy Polis Karakolu, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin İmbatlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Örnekköy Polis Karakolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Örnekköy Polis Karakolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Örnekköy Polis Karakolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Örnekköy Polis Karakolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Örnekköy Polis Karakolu

0 görüş var

Örnekköy Polis Karakolu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Örnekköy Polis Karakolu
İmbatlı Mah., Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 365 5028 Örnekköy Polis Karakolu

Aşağıdaki formu kullanarak Örnekköy Polis Karakolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...