Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş. logo

Tel: (0212) 444 0450

Adres: Kıraç Çakmaklı Mah. 1. Cadde 129. Sk. No: 4 B. Çekmece - İstanbul 34522 İstanbul, Türkiye


Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş., İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Akçaburgaz Mah. mahallesinde (9. Cadde) yer alıyor. Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Metale değer katan ORJİNAL'in kendisidir.


0 görüş var

    Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş.
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Orjinal Metal Ürünleri San. ve Tic. A. Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...