Tel: (0312) 580 9337

Adres: Ufuktepe Mah. Pasinler Cad No: 2 Keçiöeren, Keçiören, Ankara, Türkiye


Orhangazi İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Ufuktepe Mah. mahallesinde (68. Sokak) yer alıyor. Orhangazi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orhangazi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orhangazi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orhangazi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orhangazi İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu benim okulum

    Misafir, 21.11.2010 17:59:00

Orhangazi İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Orhangazi İlköğretim Okulu
Ufuktepe Mah.68. Sokak, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 580 9337 Orhangazi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Orhangazi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...