Tel: (0216) 315 8626

Adres: Aşık Veysel Mah. Orhan Veli İ. Ö. O. 3001 Cad 3056 Sk. No. 11 Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Orhan Veli İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde yer alıyor. Orhan Veli İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orhan Veli İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orhan Veli İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orhan Veli İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orhan Veli İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • mukenmel bır okul ben mudur beyı secımlerde tanıdım .burdan tşk etmek istedıgım .2011 secımlerınde görev alan sule celik hanıma gösterdıgı.mutavazı kışilıgıden dolayı tşk etmek istıyorum.kendısıne hayatında daima başarılar dılıyorum.iletırsenız sevınırım saygılar.salim.yldiz34@hotmail.com.

    Misafir, 23.06.2011 23:31:00

Orhan Veli İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Orhan Veli İlköğretim Okulu
, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 315 8626 Orhan Veli İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Orhan Veli İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...