Tel: (0216) 354 2490

Adres: Doğu Mah. Ankara Cad. Küme Sok. No: 8 16, 17, 16dkadıköy 16a Üsküdar 133k Kartal 133t Tuzla 132a, S. Beyli Mostar, Pendik, İstanbul, Türkiye


Orhan Sinan Hamzaoğlu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Pendik ilçesinin Doğu Mah. mahallesinde yer alıyor. Orhan Sinan Hamzaoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orhan Sinan Hamzaoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orhan Sinan Hamzaoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orhan Sinan Hamzaoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orhan Sinan Hamzaoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Orhan Sinan Hamzaoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...