Tel: (0212) 696 6970

Adres: Eski Bağlar Mevki Göktuğ Sok. Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Orhan Saral İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde (Malkoçoğlu Sokak) yer alıyor. Orhan Saral İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orhan Saral İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orhan Saral İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orhan Saral İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orhan Saral İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çoook ii bir harita

    Misafir, 13.10.2010 14:41:00

Orhan Saral İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Orhan Saral İlköğretim Okulu
Halkalı Merkez Mah.Malkoçoğlu Sokak, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 696 6970 Orhan Saral İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Orhan Saral İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...