Tel: (0212) 252 8838 veya (0212) 292 9245

Adres: Akarsu Caddesi No: 30 Cihangir 34433, Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Orhan Kemal Müzesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kılıçali Paşa Mah. mahallesinde (Akarsu Ykş.) yer alıyor. Orhan Kemal Müzesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orhan Kemal Müzesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Orhan Kemal Müzesi, Cumartesi ve iş günlerinde 10. 00 - 19. 00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri müze kapalıdır.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Orhan Kemal Müzesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orhan Kemal Müzesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orhan Kemal Müzesi

Aşağıdaki formu kullanarak Orhan Kemal Müzesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...