Tel: (0322) 428 2983

Adres: Aydınlar Mah. 49059 Sok. No: 8 Seyhan, Adana, Türkiye


Orhan Çobanoğlu Lisesi, Adana ili Seyhan ilçesinin Aydınlar Mah. mahallesinde yer alıyor. Orhan Çobanoğlu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orhan Çobanoğlu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orhan Çobanoğlu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orhan Çobanoğlu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orhan Çobanoğlu Lisesi

0 görüş var

Orhan Çobanoğlu Lisesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Orhan Çobanoğlu Lisesi
Aydınlar Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 428 2983 Orhan Çobanoğlu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Orhan Çobanoğlu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...