Tel: (0216) 394 1480

Adres: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi (idosb), Orhanlı, Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB), İstanbul ili Tuzla ilçesinin Orhanlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB)
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB)

Aşağıdaki formu kullanarak Organize Deri Sanayi Bölgesi (İDOSB) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...