Tel: (0452) 223 1656

Adres: Saray Mahallesi Kışla Cad. No: 54, Ordu, Türkiye


Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü, Ordu ili Ordu Merkez ilçesinin Saray Mah. mahallesinde (Atalık Sokak) yer alıyor. Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü
Saray Mah.Atalık Sokak, Ordu Merkez, Ordu.
+90(0452) 223 1656 Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ordu Merkez Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...