Tel: (0452) 223 1656

Adres: Saray Mahallesi Kışla Cad. No: 54, Altınordu, Ordu, Türkiye


Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü, Ordu ili Altınordu ilçesinin Saray Mah. mahallesinde (Kışla Caddesi) yer alıyor. Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Altınordu İlçe Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...