Tel: (0452) 234 3232

Adres: Şahincili Mh. Dr. Fahrettin Önsel Caddesi, Devlet Hastanesi, Merkez, Ordu, Türkiye


Ordu Devlet Hastanesi, Ordu ili Altınordu ilçesinin Şahincili Mah. mahallesinde (Devlet Hastanesi) yer alıyor. Ordu Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ordu Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Ordu Devlet Hastanesi
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.2 puan aldı.
  • Yogun bakım üniteside yatan hastam için bilgi almak istedim.İl dışında yaşadığım,ziyarete gelemediğim için telefon açtım.Bana bu konuda yardımcı olamayacaklarını,gelip bilgiyi ordan alabileceğim söylendi.Telefonlada bilgi verilebilmeli resmi kurum diye bu şekilde hasta ile aramıza duvar örülmemeli,Acımız var iken sizlerin bu şekilde davranımaması gerekmektedir.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ordu Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ordu Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ordu Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ordu Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...