Tel: (0242) 243 4949

Adres: Bahçelievler Mh. Hızır Reis Cd. No: 16 Antalya Merkez, Merkez, , Antalya, Türkiye


Orbit Göz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Hızır Reis Caddesi) yer alıyor. Orbit Göz Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orbit Göz Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orbit Göz Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orbit Göz Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orbit Göz Merkezi

0 görüş var

Orbit Göz Merkezi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Orbit Göz Merkezi
Bahçelievler Mah.Hızır Reis Caddesi, Muratpaşa, Antalya.
+90(0242) 243 4949 Orbit Göz Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Orbit Göz Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...