Tel: (0212) 238 5800

Adres: Küçükpiyale Mah. Ağaçköprü Sk. No: 8 Kasimpaşa, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Orbay İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Küçük Piyale Mah. mahallesinde yer alıyor. Orbay İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orbay İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orbay İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orbay İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orbay İlköğretim Okulu

0 görüş var

Orbay İlköğretim Okulu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Orbay İlköğretim Okulu
Küçük Piyale Mah., Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 238 5800 Orbay İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Orbay İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...