Tel: (0312) 280 6010

Adres: Eryaman Ayaş Yolu, No: 93, Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi, Pk: 06930, Etimesgut, - Ankara, Türkiye


Optimum Outlet Ankara AVM, Ankara ili Etimesgut ilçesinin Etiler Mah. mahallesinde (Ankara Çevre Yolu) yer alıyor. Optimum Outlet Ankara AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Optimum Outlet Ankara AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Optimum Outlet Ankara AVM
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.24 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Optimum Outlet Ankara AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Optimum Outlet Ankara AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Optimum Outlet Ankara AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Optimum Outlet Ankara AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...